• +90 216 606 3 CHP(247)
  • bilgi@chpgenc.com
  • 09:00-22:00

Denizli’de eski koca dehşeti!

İddiaya göre, dün öğle saatlerinde eve gelen Mehmet Çetin, eşi Fatma Çetini bulamayınca ve evin dağınık olmasından şüphelenerek polise kayıp başvurusunda bulundu.
Çetinin bulunması için harekete geçen polis ekiplerinin Mehmet Çetin ile yaptıkları görüşmede, Fatma Çetinin 4 yıl önce Ebubekir Karakurttan boşandığı öğrenildi.
Mehmet Çetinin görüşmede, Ebubekir Karakurtun Fatma Çetini sürekli telefonla aradığını ve tartıştıklarını söylediği ifade edildi.
Olayla ilgili soruşturma başlatan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri, Fatma Çetinin eski eşi tekstil işçisi Ebubekir Karakurtu gözaltına aldı.
Karakurtun verdiği çelişkili ifadeler üzerine araştırmalar derinleştirildi. Çapraz sorguya alınan Karakurt, Fatma Çetin ile telefonla konuşup, tartıştıklarını sonra da evine gittiği eski eşinin boğazını sıkarak öldürdüğünü itiraf etti.
Karakurt, Fatma Çetinin cesedini battaniyeye sarıp, çuvala koyarak ormanda gömdüğünü söyledi.
FATMA ÇETİNİN CANSIZ BEDENİ ORMANDA BULUNDU
Cinayet zanlısı Karakurt, öldürdüğü kadının cansız bedenini yaklaşık 70 kilometre uzaklıktaki Serinhisar ilçesinin Yatağan Mahallesindeki Kefe Yaylası yakınlarında ormanlık alana gömdüğünü belirterek, yeri polise gösterdi.
Ormanlım alanda polisin yaptığı kazıda, Fatma Çetinin çuvala konulmuş ve battaniyeye sarılı cesedi bulundu.
Cumhuriyet Savcısı ve olay yeri ekiplerinin incelemelerinin ardından talihsiz kadının cenazesi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Cinayetle ilgili soruşturma sürüyor. (DHA)
aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/tools/sitemaps/x/feed_category_news.php’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Paylaşın: