• +90 216 606 3 CHP(247)
  • bilgi@chpgenc.com
  • 09:00-22:00

Karşı ödemeli kargo kavgası kanlı bitti!

Olay, dün 15.30 sıralarında Çınar Mahallesinde yaşandı. İddiaya göre, Kazım Ünal isimli kişi, evine gelen kargocuya getirdiği ürünün kargo ücretini karşı ödemeli olduğu gerekçesiyle vermeyeceğini söyledi. Kargo çalışanı ile Kazım Ünal arasında tartışma çıktı.
Bir süre sonra apartmandan ayrılan kargo çalışanı arkadaşlarını da alarak tartıştığı Kazım Ünalın yanına geri geldi. Kargo çalışanı ve arkadaşları Kazım Ünala saldırdı. Kaçarak bir markete sığınan Ünal, sopalarla dövüldükten sonra bıçaklandı.

Ağır yaralanan Ünal, hastanede tedavi altına alınırken, polis ekipleri olayla ilgili M.A., S.A. ve H.G isimli üç saldırganı gözaltına aldı.

KAVGA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA
Kavga anı ise marketin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, markete sığınan Ünalın, birkaç kişi tarafından sopalarla dövüldüğü ardından da bıçaklandığı görülüyor. DHA
aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/tools/sitemaps/x/feed_category_news.php’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Paylaşın: